KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123145
nr 1612 3145
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Liljekonvaljer. Signerad, daterad -13. Olja på duk, 40x33 cm, yttermått inklusive ram: 43x36
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:01:27
1.500 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr